W dniach od 22.02 do 28.02 przeżywaliśmy w naszej parafii Misje Święte, które prowadził ojciec Zbigniew Bruzi ze zgromadzenia Ojców Redemptorystów. Głosił jak ważna jest Eucharystia w życiu chrześcijanina. W niedzielę o godzinie 15:00 modliliśmy się do św. Józefa - patrona rodzin. Po tym nabożeństwie odbyła się nauka stanowa dla rodziców i małżeństw. W ramach tych nauk codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00 odbywały się Koronki do Bożego Miłosierdzia w różnych miejscach parafii. Jak mówił ojciec misjonarz, miało to na celu objęcie całej wspólnoty czymś w rodzaju łańcuszka modlitwy. Fotorelacja dostępna na Facebook'u parafialnym. W czwartek małżeństwa odnowiły swoje przyrzeczenia składane podczas zawierania sakramentu małżeństwa. Natomiast w piątek rozważaliśmy mękę Pana Jezusa w pierwszej w tegorocznym Wielkim Poście Drodze Krzyżowej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przebieg tych misji oraz ojcu Zbigniewowi za przyjęcie zaproszenia i bycie dla nas przewodnikiem duchowym.