W związku z zarządzeniami ks. biskupa Wiesława Śmigla nabożeństwo Drogi Krzyżowej zostaje zawieszone do odwołania. W związku z tym transmisja z tego nabożeństwa, która miała się odbyć 20.03 również zostaje odwołana. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali należy odmawiać w rodzinach i osobiście w domach.

W dni powszednie od 8:00 - 17:00 i w niedzielę po Mszach Świętych - 17:00 będzie otwarty kościół w celu indywidualnej modlitwy.

Biuro parafialne będzie czynne w dni powszednie, ale tylko w sprawach pilnych. W innych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z plebanią.

W związku z zaistniałą sytuacją osoby chore, które ksiądz proboszcz miał odwiedzić dnia 4.04 proszone są o potwierdzenie lub odmówienie posługi do 2.04.

Prosimy o zrozumienie tych wszystkich zaostrzeń. Są one stosowane dla dobra nas wszystkich, żeby ograniczyć ryzyko zachorowania na COVID-19.

Życzymy Błogosławieństwa Bożego i dużo zdrowia.

Z Panem Bogiem