Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Marzec 2020

Intencje na inne miesiące

Wtorek, 31 Marca 2020

17:00
+ Edmunda Groszyk (popogrzebowa)

Poniedziałek, 30 Marca 2020

17:00
Rez. P. Irmina Mościcka

Niedziela, 29 Marca 2020

08:00
Rez. P. Krystyna Grzywacz
09:30
Rez. P. Zofia Żuchlińska
11:00
Rez. P. Jadwiga Kobylska

Sobota, 28 Marca 2020

12:00
W pewnej intencji
17:00
Rez. P. Anna Musiał

Piątek, 27 Marca 2020

17:00
Rez. P. Turulski

Czwartek, 26 Marca 2020

17:00
+ Rodziców: Martę (9 r. śm.) i Leona Jabłońskich oraz zmarłych z rodziny

Środa, 25 Marca 2020

17:00
Rez. P. Danuta Leśniewska

Wtorek, 24 Marca 2020

17:00
+ Annę i Leona Stemskich oraz rodzeństwo

Poniedziałek, 23 Marca 2020

17:00
+ Kazimierza i Mirosława Tomsza oraz Eugeniusza Karaś

Niedziela, 22 Marca 2020

08:00
Rez. P. Hanna Kaczerzewska
09:30
Rez. P. Józef Zabłotny
11:00
Rez. P. K. Kraskowska

Sobota, 21 Marca 2020

15:00
Msza święta z Chrztem
17:00
Rez. P. Gumkowska

Piątek, 20 Marca 2020

17:00
Msza święta dziękczynno-błagalna w int. Barbary (z ok. ur.)

Czwartek, 19 Marca 2020

17:00
+ Rodziców: Józefa i Jadwigę Ostrowskich, brata Stanisława oraz dziadków: Annę i Władysława

Środa, 18 Marca 2020

17:00
Rez. P. Małgorzata Grzywacz

Wtorek, 17 Marca 2020

17:00
+ Z rodzin: Szczepańskich i Czajów

Poniedziałek, 16 Marca 2020

17:00
+ Rodziców: Zabłotnych i Dembińskich

Niedziela, 15 Marca 2020

08:00
+ Józefę i Władysława Miszczak, brata Ryszarda oraz Zofię i Józefa Kołeckich
09:30
+ Leona i Jadwigę Karaś oraz Jana Szram
11:00
+ Rodziców: Jadwigę i Józefa Ostrowskich oraz brata Stanisława

Sobota, 14 Marca 2020

17:00
+ Córkę i siostrę Renatę Stamborską (r. śm.)

Piątek, 13 Marca 2020

17:00
Rez. P. Helena Wróblewska

Czwartek, 12 Marca 2020

17:00
+ Halinę Napierską oraz rodziców: Genowefę i Jana Napierskich

Środa, 11 Marca 2020

17:00
+ Matkę Helenę i siostrę Helenę Projs, dziadków: Helenę i Feliksa Pisarskich oraz zmarłych z rodziny

Wtorek, 10 Marca 2020

17:00
+ Rodziców Ruczyńskich (w r. śm. mamy)

Poniedziałek, 09 Marca 2020

17:00
+Żonę Wiesławę Cybulską

Niedziela, 08 Marca 2020

08:00
+ Ojca Jana Kamińskiego (r. sm.) oraz rodziców: Jadwigę i Bronisława Ziółkowskich
09:30
+ Męża Edmunda Tobolewskiego (13 r. śm.)
11:00
+ Rodziców Kremskich (w r. śm. Ojca), męża Tadeusza, brata Stanisława (ur.) oraz zmarłych z rodziny z obojga stron

Sobota, 07 Marca 2020

17:00
+ Rodziców: Mariannę i Edmunda Wrzosek (w r. śm. Mamy)

Piątek, 06 Marca 2020

17:00
+ Helenę, Stanisława i Mariana Karkut

Czwartek, 05 Marca 2020

17:00
+ Małgorzatę i ludwika (2 r. śm.) Zygmunt

Środa, 04 Marca 2020

17:00
+ Syna Dominika Pisarskiego

Wtorek, 03 Marca 2020

17:00
+ Rodziców: Władysławę (r. śm.) i Stanisława, siostrę Emidię oraz brata Ferdynanda Napiórkowskich

Poniedziałek, 02 Marca 2020

17:00
Msza św. dziękczynno-błagalna w int. Kunegundy (im.)

Niedziela, 01 Marca 2020

08:00
+ Irenę Sadowską (r. śm.) i Agnieszkę Kamińską
09:30
+ Mamę Mariannę, siostrę Teresę i wnuczkę Emilię
11:00
+ Jana i Stanisławę Urlickich

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:
8.00, 9.30,11.00

Dni powszednie:
17.00

Spowiedź

Codziennie 20 minut przed Mszą świętą
I czwartek i I piątek 16.30-17.00

BIURO PARAFIALNE

Dni powszednie po Mszach świętych
W niedzielę po Mszy o 11.00