Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Sierpień 2020

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 31 Sierpnia 2020

17:00
Rez. P. M. Mańska

Niedziela, 30 Sierpnia 2020

08:00
+ Rodziców: Helenę i Stanisława Banasiak oraz zmarłych zrodzinty
09:30
Rez. P. E. Milewska
11:30
Za Parafian (Dożynki Parafialne)

Sobota, 29 Sierpnia 2020

16:00
+ Jadwigę Kleszczyńską (popogrzebowa)
17:00
+ Mariannę i Jana Lewalskich

Piątek, 28 Sierpnia 2020

17:00
+ Rodziców: Edmunda (20 r. śm.) i Benedyktę Lewandowskich

Czwartek, 27 Sierpnia 2020

16:00
Msza święta z Chrztem
17:00
+ Edmunda Groszyk (int. od Koła Gospodyń Wiejskich w Łąkorzu)

Środa, 26 Sierpnia 2020

17:00
Rez. P. K. Kraskowska

Wtorek, 25 Sierpnia 2020

17:00
+ Alojzego Napierskiego (int. od rodziny)

Poniedziałek, 24 Sierpnia 2020

17:00
+ Rodziców Jetka oraz Ewę i Krzysztofa Maciejewskich

Niedziela, 23 Sierpnia 2020

08:00
+ Męża i ojca Lecha Dobek (10 r. śm.)
09:30
Rez. P. Ostrowscy
11:00
Rez. P. D. Napiórkowska

Sobota, 22 Sierpnia 2020

17:00
+ Zofię Wierzbicką (9 r. śm)
18:00
Msza św. dziękczynno-błagalna w int. Adriana Gorczyńskiego ( z ok. 18 ur,.)

Piątek, 21 Sierpnia 2020

17:00
+ Gertrudę i Jerzego Adria (w r. śm. Mamy)

Czwartek, 20 Sierpnia 2020

17:00
+ Ryszarda Jagusz oraz rodziców z obojga stron

Środa, 19 Sierpnia 2020

17:00
+ Edmunda Raczkowskiego (12 r. śm.) oraz rodziców z obojga stron i braci

Wtorek, 18 Sierpnia 2020

17:00
Rez. P. T. Szkolik

Poniedziałek, 17 Sierpnia 2020

17:00
+ Bogdana Banc (1 r. śm.)

Niedziela, 16 Sierpnia 2020

08:00
Rez. P. D. Kozikowska
09:30
+ Synową Annę i Wiesławę Cybulskie
11:00
Rez. P. Brzozowska

Sobota, 15 Sierpnia 2020

09:00
+ Stanisława Suszyńskiego oraz zmarłych z rodzin: Suszyńskich i Grzywacz
11:30
Za Parafian (Suma Odpustowa)

Piątek, 14 Sierpnia 2020

17:00
+ Julię Napiórkowską (18 ur.) i Martę Leśniewską

Czwartek, 13 Sierpnia 2020

17:00
Rez. P. Zygmunt

Środa, 12 Sierpnia 2020

17:00
+ Męża Kazimierza Turulskiego (25 r. śm.) i rodziców

Wtorek, 11 Sierpnia 2020

17:00
Rez. P. M. Pisarski

Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020

17:00
+ Leona i Annę Stemskich oraz rodzeństwo

Niedziela, 09 Sierpnia 2020

08:00
Rez. P. R. Banc
09:30
Rez. P. M. Bartkowska
11:00
+ Rodziców: Wandę i Teofila Ostrowskich (w 5 r. śm. Matki)

Sobota, 08 Sierpnia 2020

16:00
Msza święta z Chrztem
17:00
Rez. P. Edmund Leśniewski

Piątek, 07 Sierpnia 2020

17:00
+ Dziadków: Napiórkowskich i Ochenkowskich oraz zmarłych z rodziny

Czwartek, 06 Sierpnia 2020

17:00
+ Syna Józefa Grzywacz i zmarłych z rodziny

Środa, 05 Sierpnia 2020

17:00
+ Paulinę Czaplińską (ur.)

Wtorek, 04 Sierpnia 2020

17:00
+ Syna Dominika Pisarskiego
17:45
+ Leokadię i ludwika Jaskulskich, Antoniego Rydzewskiego oraz Helenę, Marię i Wacława Mielczarek

Poniedziałek, 03 Sierpnia 2020

17:00
+ Żonę Lidię Szalkowską oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron

Niedziela, 02 Sierpnia 2020

08:00
+ Rodziców: Annę i Leona Kozłowskich, teściów Tobolewskich, Edmunda oraz siostry: Małgorzatę i Barbarę
09:30
+ Rodziców: Klarę i Waleriana Antczak, Józefa Jankowskiego oraz zmarłych z rodziny
11:00
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków

Sobota, 01 Sierpnia 2020

16:00
Msza z Chrztem
17:00
+ Krystynę i Andrzeja Badach oraz zmarłych z rodziny

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:
8.00, 9.30,11.00

Dni powszednie:
17.00

Spowiedź

Codziennie 20 minut przed Mszą świętą
I czwartek i I piątek 16.30-17.00

BIURO PARAFIALNE

Dni powszednie po Mszach świętych
W niedzielę po Mszy o 11.00