Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Listopad 2020

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 30 Listopada 2020

17:00
+ Wiesława (20 r. śm.) i Antoniego Krzemieniewskich oraz Ferdynanda Napiórkowskiego i rodziców

Niedziela, 29 Listopada 2020

08:00
Rez. P. Renata Napiórkowska
09:30
Rez. P. Danuta Leśniewska
11:00
+ Syna Ferdynanda, męża Waldemara, brata Stanisława oraz rodziców z obojga stron

Sobota, 28 Listopada 2020

15:00
Msza święta z Chrztem
17:00
Rez. P. Rafał Zygmunt

Piątek, 27 Listopada 2020

17:00
+ Zofię i Adama Bieniek

Czwartek, 26 Listopada 2020

16:00
+ Edwina Zdzisława Zdanowskiego (im.)
17:00
+ Klarę (r. śm.) i Leona Czubkowskich

Środa, 25 Listopada 2020

17:00
+ Brata Księdza Kanonika Franciszka Jarzembowskiego (11 r. śm.) i wnuka Dominika

Wtorek, 24 Listopada 2020

16:00
+ Marka Szustak (ur.) i zmarłych z rodziny
17:00
+ Męża Jerzego Witkowskiego, rodziców: Czołba i Witkowskich oraz siostrę Cecylię i zięcia Eugeniusza

Poniedziałek, 23 Listopada 2020

17:00
Rez. P. Lidia Jabłońska

Niedziela, 22 Listopada 2020

08:00
+ Rodziców: Klarę i Feliksa Linkner oraz syna Zdzisława
09:30
Rez. P. Józef Zabłotny
11:00
Rez. P. Ostrowscy

Sobota, 21 Listopada 2020

16:00
Msza św. dziękczynno-błagalna w int. P. Agnieszki i Władysława Pisarskich (z ok. 60 r. ślubu)
17:00
Msza św. dziękczynno-błagalna w int. siostry Haliny (z ok. 70 ur.) i szwagra Tadeusza (z ok. 70 ur.)

Piątek, 20 Listopada 2020

17:00
+ Rodziców Dąbrowskich (w 4 r. śm. Jana ) i dziadków Madej

Czwartek, 19 Listopada 2020

17:00
+ Ojca Antoniego Turulskiego

Środa, 18 Listopada 2020

17:00
+ Piotra Kłosowskiego (1 r. śm.) oraz rodziców i szwagra Jana

Wtorek, 17 Listopada 2020

17:00
+ Rodziców: Anzel i Otremba oraz braci: Jerzego i Stanisława

Poniedziałek, 16 Listopada 2020

16:30
+ Zmarłych Członków Żywego Różańca z Róży Ojców
17:00
+ Mariana Karkut (1 r. śm.)

Niedziela, 15 Listopada 2020

08:00
O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Światło Ducha Świętego dla rodziny
09:30
+ Rodziców Susek (w r. śm. Ojca)
11:00
+ Eugeniusza (r. śm.) i Zdzisława Napierskich oraz Annę Cybulską

Sobota, 14 Listopada 2020

17:00
Rez. P. Roman Linkner

Piątek, 13 Listopada 2020

17:00
+ Józefa Kraskowskiego (4 r. śm.)

Czwartek, 12 Listopada 2020

17:00
+ Stefana Manista (6 r. śm.) i zmarłych z rodziny

Środa, 11 Listopada 2020

17:00
+ Męża Alfonsa Bartkowskiego (r. śm.)

Wtorek, 10 Listopada 2020

17:00
+ Rodziców i braci z obojga stron oraz siostrę Kazimierę

Poniedziałek, 09 Listopada 2020

17:00
+ Dziadków: Annę i Władysława oraz rodziców i brata

Niedziela, 08 Listopada 2020

08:00
+ Rodziców: Zofię i Franciszka oraz siostrę Zofię Grajkowską
09:30
+ Z rodzin: Suszyńskich i Grzywacz
11:00
+ Zenona Czaplińskiego (5 r. śm.), Paulinę Czaplińską i Kazimierza Gajewskiego

Sobota, 07 Listopada 2020

17:00
+ Ks. Dawida Gapińskiego

Piątek, 06 Listopada 2020

17:00
Za zmarłych czcicieli Bożego Miłosierdzia: Jadwigę Kleszczyńską, Helenę Kobylską, Irenę Mazurek i Annę Grzywacz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek, 05 Listopada 2020

17:00
+ Męża Stanisława Głowackiego oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron

Środa, 04 Listopada 2020

17:00
+ Syna Dominika Pisarskiego

Wtorek, 03 Listopada 2020

17:00
+ Brata Ferdynanda (ur.), siostrę Emidię oraz rodziców: Stanisława i Władysławę Napiórkowskich

Poniedziałek, 02 Listopada 2020

17:00
Za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela, 01 Listopada 2020

08:00
Za zmarłych i pomordowanych Parafian z Łąkorza
09:30
Za Parafian
11:00
+ Julię Napiórkowską, Martę Leśniewską oraz zmarłych z rodzin: Leśniewskich i Napiórkowskich
13:00
Msza święta za zmarłych Parafian i spoczywających na naszym cmentarzu (Zbiorowa)

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela:
8.00, 9.30,11.00

Dni powszednie:
17.00

Spowiedź

Codziennie 20 minut przed Mszą świętą
I czwartek i I piątek 16.30-17.00

BIURO PARAFIALNE

Dni powszednie po Mszach świętych
W niedzielę po Mszy o 11.00