Ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

24.11.2019

1. Dzisiaj po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami).

Dzisiaj czwarta niedziela miesiąca- tradycyjna kolekta na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Bóg zapłać także za ofiary złożone na rzecz Chrześcijan prześladowanych (240 zł) oraz za wsparcie Akcji  Caritas Warto być bohaterem (w sumie Szkolne Koło Caritas przekazało na ten cel 530 zł- pieniądze pochodziły z akcji w szkole oraz ze sprzedaży kalendarzy przed kościołem).

2. W dzisiejszą niedzielę Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Łąkorzu sprzedaje kartki świąteczne przez siebie zrobione. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby dzieci z naszej szkoły.

3. Ten tydzień jest ostatnim w Roku liturgicznym. W przyszłą niedzielę rozpocznie  się Nowy Rok Kościelny- od Adwentu. Już dziś pomyślmy o przygotowaniu lampionów na Roraty.

4. Wzorem lat ubiegłych, wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich, pragniemy przygotować paczki dla dzieci z okazji Św. Mikołaja. W sklepach spożywczych w Łąkorzu można składać słodycze na ten cel. Darczyńcom składam serdeczne Bóg zapłać.