Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

29.12.2019

1. W dzisiejszą niedzielę w sposób szczególny modlimy się za nasze rodziny, aby były Bogiem silne. Dziś przy wyjściu ze świątyni zbierane są ofiary do puszek na Fundusz Obrony Życia. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Jutro Msza święta o godz. 17.00.

3. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszam na Mszę świętą o godz. 17.00, a po niej na Nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.

4. W środę Nowy Rok, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą odprawione o godz. 11.00 i 15.00. Przypominam, że zgodnie z I Przykazaniem Kościelnym udział w Eucharystii w tym dniu jest obowiązkowy.

5. W czwartek I czwartek miesiąca. O godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy o powołania do służby w Kościele i okazja do spowiedzi świętej, a o godz. 10.00 Msza święta.

6. W piątek I piątek miesiąca. Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi świętej, a o godz. 17.00 Msza święta.

7. Od 27 grudnia trwają w naszej parafii kolędy. Plan kolęd na najbliższe dni:

- w poniedziałek od godz. 13.00 Mec od P. Kobylskich (proszę o pojazd);

- w czwartek 2 I od godz. 15.00 Łąkorz Wschód strona lewa od. P. Szrull do P. Łakota;

- w sobotę 4 I od godz. 13.00 Łąkorz Centrum od p. Tomsza do bloku oraz Apteka i P. Gorczyńscy (z przerwą na Mszę świętą o godz. 17.00);

- w niedzielę 5 I od godz. 13.00Łąkorz Południe od P. Szymańskiej do szkoły oraz od. P. Dąbrowskich do Ośrodka Zdrowia, zakończenie u P. Jabłońskich;

- w poniedziałek 6 I od godz. 13.00 Mrowiska od P. Krystyny i Tadeusza Grzywacz (proszę o pojazd).

Cały plan kolęd jest dostępny na stronie internetowej parafii i w gablotce.