Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą

19.01.2020

1. Bóg zapłać za ofiary składane na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Dzisiaj przed wejściem do świątyni wolontariusze zbierają ofiary na leczenie Julki Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego. Za złożone na ten cel ofiary składam również Bóg zapłać.
  2. W Kościele trwa kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy” (Dz 28,2). O jedność w sposób szczególny modlić się będziemy podczas Mszy świętych w tygodniu.
  3. W tym tygodniu Msze święte będą sprawowane o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę III Niedziela zwykła obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Jest to również czwarta niedziela miesiąca- tradycyjna kolekta na cele inwestycyjno-gospodarcze naszej parafii.
  5. W naszej parafii kończymy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy, jak również za wszelkie oznaki życzliwości podczas kolędowania. Dzisiaj od godz. 14.00 ostatnia kolęda: P. Tryniszewscy i P. Michewicz oraz Łąkorek- domy po prawej stronie w kierunku Osetna, domy po drugiej stronie przystanku oraz Pałac (proszę o pojazd- odbiór kapłana z Muzeum w Łąkorzu).
  6. Dzisiaj o godz. 13.00 w Muzeum w Łakorzu odbędzie się otwarcie wystawy z okazji 100 Rocznicy wyzwolenia Łąkorza. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
  7. Sołtys wsi Łąkorz zaprasza na zebranie wiejskie w środę 22 stycznia na godz. 18.00 do Domu Kultury. Głównym tematem będą nowe zasady segregacji odpadów.