Ogłoszenia Parafialne na Święto Ofiarowania Pańskiego

(Matki Boskiej Gromnicznej)- 02.02.2020

1. W dzisiejsze Święto obchodzimy w Polsce Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakonników, zakonnice i osoby żyjące Radami ewangelicznymi. Naszymi ofiarami wspieramy dziś Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolekty na ten cel.
  2. W związku w wyjazdem Ks. Proboszcza Msze święte w tym tygodniu będą sprawowane: w środę z Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00, w piątek po zakończeniu Adoracji i Spowiedzi około godz. 17.30 i w sobotę o godz. 17.00.

W sprawach pilnych można zgłaszać się do plebanii, a w razie potrzeby pomocy kapłana do Ks. Michała Napierały, do Ostrowitego. Do piątku nieczynne będzie biuro parafialne, sprawy biurowe będzie można załatwić dopiero w sobotę po Mszy świętej.

1. W piątek przypada I piątek miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi świetej, a po zakończeniu około godz. 17.30 Msza święta.
  2. W poniedziałek na godz. 15.00 Ks. Proboszcz zaprasza chętne osoby do pomocy Pani Emilii przy rozbieraniu żłóbka i choinek.
  3. Ks. Proboszcz przypomina o obowiązku segregacji śmieci na cmentarzu.