Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Zwykłą

09.02.2020

1. Składam serdeczne Bóg zapłać Ks. Dawidowi Huziorowi i ks. Michałowi Napierale za zastępstwo i troskę o parafię podczas mojej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Bóg zapłać osobom, które pomagały w rozbieraniu żłóbka, choinek i dekoracji świątecznych w kościele.

2. We wtorek wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Jest to Dzień Chorego. W tym roku Namaszczenie chorych będzie miało miejsce podczas Misji świętych, które rozpoczniemy w sobotę 22 lutego.

3. W piątek obchodzimy Święto św. Cyryla i św. Metodego, Patronów Europy. Modlimy się za wszystkich mieszkańców Europy, ale także za zakochanych (bo jest to również Dzień św. Walentego).

4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do salki parafialnej kandydatów do Bierzmowania, a na godz. 11.00 członków Liturgicznej Służby Ołtarza. Obecność na obu spotkaniach jest obowiązkowa.

5. Za tydzień w niedzielę kolekta na cele inwestycyjno-gospodarcze naszej parafii. Została ona przeniesiona z czwartej niedzieli miesiąca ze względu na Misje święte.