Ogłoszenia Parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

16.02.2020

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii.

2. W tygodniu Msze święte po południu o godz. 17.00.

3. W sobotę Mszą świętą o godz. 17.00 rozpoczniemy w naszej wspólnocie parafialnej Misje Święte, które wygłosi Ojciec Zbigniew Bruzi ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów. Szczegółowy plan Misji znajduje się w Gablocie na zewnątrz i zamieszczony został także na stronie internetowej parafii. Serdecznie zachęcam do udziału w Misjach.

4. W przyszłą niedzielę Msze święte bez zmian. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 15.00 (jako przygotowanie przed Wielkim Postem- tzw. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo). Podczas Mszy św. nauki misyjne a o godz. 15.00 Nabożeństwo do Św. Józefa i nauka stanowa dla małżonków i rodzin. Kolekta w niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Ojca misjonarza.

5. Caritas Diecezji Toruńskiej przekazał nieodpłatnie dla naszej parafii opaski odblaskowe dla seniorów. Można je otrzymać od ministrantów przy wyjściu ze świątyni.

6. W niedzielę 7 czerwca odbędzie się w Warszawie Beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ze względu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej nie będzie organizowany wyjazd grupowy, ale można pojechać indywidualnie. Na plac celebry obowiązywać będą karty wstępu, jak również karty parkingowe dla aut. Do 15 marca można zgłaszać w Biurze Parafialnym chęć uczestnictwa, podając ilość kart wstępu i kart parkingowych (z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych).