Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

12.04.2020

1. „...tak jak Chrystus po trzech dniach zmartwychwstał, tak samo i my po tych dniach, miejmy nadzieję, zmartwychwstaniemy i wyjdziemy z grobów, jakim są obecnie nasze domy, by wrócić do życia, ale nie takiego jak Łazarz, lecz do nowego życia jak Jezus, życia bardziej braterskiego, ludzkiego, bardziej chrześcijańskiego – zakończył swe rozważania kaznodzieja papieski.” Niech te słowa oraz życzenia naszego Ks. Biskupa będą dla nas otuchą i pocieszeniem w tych trudnych dniach próby.
  2. Dziś i jutro Msze święte według tradycyjnego porządku niedzielnego, a w tygodniu o godz. 17.00. Wieczorna msza święta w sobotę będzie odprawiona według formularza niedzielnego,
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Bożego Miłosierdzia.
  1. W związku z trwającą epidemią przypominam, że w czasie liturgii w kościele może przebywać 5 osób. Świątynia jest otwarta dziś i jutro po zakończeniu sumy do godz. 17.00 a od wtorku do soboty od 8.00 do 17.00. Przypominam, że od czwartku jesteśmy zobligowani do noszenia masek ochronnych (dotyczy to również liturgii w kościele).