Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Dobrego Pasterza

03.05.2020

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Dziś również przypada Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Po sumie Nabożeństwo Majowe.

2. Nabożeństwa Majowe w tygodniu w łączności z Mszą święta o godz. 17.00, a w niedziele po sumie. W związku z zakazem zgromadzeń proszę nie organizować zbiorowych nabożeństw przy krzyżach czy kapliczkach.

3. Jutro przypada Święto Św. Floriana a w środę Święto Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego.

4. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy o powołania do służby w Kościele i okazja do spowiedzi świętej.

5. W piątek przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Z tej racji w piątek nie obowiązuje post.

6. W sobotę na Mszę świętą o godz. 16.00 zapraszam Strażaków- będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Floriana- Patrona Strażaków.

7. Przypominam, że zgodnie z wytycznymi rządu w naszej świątyni może przebywać 18 osób i kapłan. Wejście przez zakrystię, a pierwszeństwo ma rodzina, która zamawiała intencję mszalną. W kościele i na cmentarzu obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa (maseczki).

8. Zmarł nasz parafianin śp. Zbigniew Tomsza, l. 60, zam. w Łąkorzu. Jego pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy Jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…