14.06.2020

1. W dzisiejszą niedzielę przypada 21 rocznica śmierci Ks. Władysława Wałdocha. Msza święta w jego intencji o godz. 8.00. Natomiast po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nabożeństwo Czerwcowe i Procesja wokół świątyni.

2. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w sposób czynny w Liturgiczny Obchód Uroczystości Bożego Ciała, a w sposób szczególny: osobom, które budowały ołtarze, strażakom, osobom niosącym sztandary, różańce, poduszki, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom pierwszokomunijnym, ministrantom i lektorkom, osobom prowadzącym śpiew i grającym na instrumentach dętych. Wszystkim uczestnikom procesji składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Do czwartku procesja na zakończenie Mszy świętej o godz. 17.00. W czwartek na zakończenie procesji odbędzie się tradycyjne poświecenie wianków i ziół.

4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również dzień modlitw o świętość kapłanów. Msza święta o godz. 17.00- będziemy modlić się za śp. Ks. Jack Borkowskiego (przypada 21 rocznica święceń kapłańskich). W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje post.

5. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 11.00, 15.00 (z Chrztem) i 17.00.

W sobotę Zespół Bylebabki świętować będzie 35-lecie istnienia. Zapraszam na Mszę świętą sprawowaną w ich intencji o godz. 11.00. Modlić się będziemy również za zmarłe członkinie Zespołu.