28.06.2020

1.Dziś czwarta niedziela miesiąca. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjno-gospodarcze naszej parafii.

2. Jutro przypada Uroczystość Św. Ap. Piotra i Św. Ap. Pawła, dzień szczególnych modlitw w intencji Papieża. Jutro za posługiwanie się na co dzień krzyżem, krzyżykiem, różańcem, szkaplerzem lub medalikiem, pobłogosławionym przez papieża lub biskupa można uzyskać odpust zupełny (dla siebie)- po odmówieniu Wierzę w Boga, wzbudzeniu intencji i przyjęciu Komunii Świętej.

3. We wtorek Mszą święta o godz. 17.00 rozpoczynamy w naszej parafii Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do środy do Mszy świętej o godz. 17.00. Plan Adoracji jest umieszczony w gablocie, na stronie internetowej parafii i na Facebooku. Zachęcam do osobistego spotkania z Jezusem Eucharystycznym.

4. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania o godz. 16.30. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Msza święta o godz. 17.00.

5. W piątek obchodzimy Święto Św. Tomasza Apostoła, Jest to również pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi świętej a o godz. 17.00 Msza święta.

6. W sobotę będzie odprawiona tylko jedna Msza święta- o godz. 16.00 Msza święta ślubna.

7. W tych dniach przypadają Odpusty w Sanktuariach Maryjnych w Lipach koło Lubawy oraz w Chełmnie nad Wisłą. Szczegółowy program odpustów znajduje się w gablocie. W imieniu Księży Kustoszy serdecznie zapraszam do udziału w Uroczystościach Odpustowych.