12.07.2020

1. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane według stałego porządku, biuro parafialne czynne po Mszach świętych (z wyjątkiem czwartku).
2. W środę przypada 63 r. śmierci Ks. Proboszcza Pawła Dunajskiego. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę sprawowaną w jego intencji.
3. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Tego dnia w Klasztorze Sióstr Karmelitanek w Łasinie przypada Odpust. Suma o godz. 19.00.
4. W przyszłą niedzielę w ramach Tygodnia Świętego Krzysztofa będą święcone pojazdy. Pojazdy proszę stawiać na obu parkingach. Ofiary składane przy okazji poświęcenia są przeznaczone na MIVA POLSKA, na zakup pojazdów dla potrzeb misji.
5. Zwracam się z prośbą o użyczenie noclegów dla pielgrzymów z Iławy i Morąga. Pielgrzymi przybędą w tradycyjnym terminie. Będzie ich mniej około 40 osób. Bardzo proszę o deklarowanie noclegów w tym tygodniu (organizatorzy pielgrzymki muszą wiedzieć o wszystkich noclegach najpóźniej 26 lipca).