02.08.2020
1. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, którzy użyczyli noclegów pielgrzymom z Iławy,  Morąga i Pasłęka. Gościliśmy 35 osób.
W dzisiejszą niedzielę można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli za nawiedzenia Kościoła Parafialnego, przyjęcie Komunii Świętej i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
2. W czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Jest to również I czwartek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec w intencji powołań i okazja do spowiedzi świętej a godz. 17.00 Msza święta.
3. W piątek I piątek miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Modlitwy do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi świętej a o godz. 17.00 Msza święta.

4. W sobotę na godz. 11.00 do salki parafialnej zapraszam kandydatów do Bierzmowania na spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa. Proszę przynieść indeksy.
5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy, odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku sp. Jadwigę Kleszczyńską, lat 80 z Łąkorza. Dobry Jezu…