16.08.2020

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w sposób czynny zaangażowali się w przeżycie naszego parafialnego odpustu ku czci Wniebowzięcia NMP. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

2. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Otaczamy ich naszą modlitwą. Po każdej Mszy świętej przed świątynią zbiórka do puszek dla poszkodowanych w Bejrucie. Zbiórkę przeprowadzi młodzież- kandydaci do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj w Nowej Wsi Królewskiej koło Wąbrzeźna odbywają się Dożynki Diecezjalne. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w gablocie.

4. W sobotę 22 sierpnia na godz. 10.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania do salki parafialnej na spotkanie formacyjne.

5. W dniach 20-26 sierpnia organizowany jest wyjazd pielgrzymkowy do Medjugorie. Szczegółowych informacji udziela Pani Jagoda Kondeja z Sumina (tel. 606876369); informacje dostępne również na plakacie w gablocie.

6. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Krzysztof Wojciechowski, kawaler zamieszkały w Osetnie, poprzednio w Łąkorzu oraz Paulina Dąbrowska, panna zamieszkała w Osetnie (zapowiedź II).