08.09.2019

1. W dzisiejszą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 w kościele próba śpiewu przed Bierzmowaniem.

2. Jutro nie będzie Mszy świętej.

3. We wtorek przypada Święto Narodzenia NMP.  Msza święta  o godzinie 17.00 z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klasy III, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.

3. W  czwartek po Mszy świętej spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. W piątek próba liturgiczna dla młodzieży przed Bierzmowaniem o godzi nie 18.30. Obecność obowiązkowa. Na poprzedniej próbie nie było 5 osób.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy X Tydzień Wychowania. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.

Za tydzień po mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się próba śpiewu przed Bierzmowaniem.

6. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami, zapraszam na spotkanie wraz z rodzicami w sobotę na godz. 10.00 do salki. Na to spotkanie zapraszam również obecnych ministrantów.

Pragniemy w naszej parafii założyć scholkę dla dzieci. Osoby chętne mogą zgłaszać się w tym tygodniu do mnie lub do Pani Sylwii Pisarskiej.

7. W związku z rozmaitymi spotkaniami oraz dodatkowymi mszami po południu w nadchodzącym tygodniu Biuro parafialne czynne tylko w środę po mszy świętej.