24.01.2021

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego, ustanowiona przez Papieża Franciszka w 2019 roku. Naszymi ofiarami wspieramy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Zbiórka do puszek na ten cel przy wyjściu ze świątyni.

2. W liturgii Kościoła jutro przeżywamy Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Jutro kończy się również kolejny Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. W sobotę przed południem odwiedzę chorych z sakramentami świętymi. Proszę o potwierdzenie chęci odwiedzin do piątku.

4. Zakończyliśmy nasze spotkania kolędowe- wspólne Msze święte w intencji mieszkańców poszczególnych odcinków kolędowych. Bóg zapłać za obecność, wspólną modlitwę i złożone ofiary na rzecz parafii, a także Pana Organisty i Liturgicznej Służby Ołtarza.

5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Paweł Piotr Hinc, kawaler zam. w Olsztynie (poprzednio w Łąkorzu) i Sylwia Adamek, panna zam. w Olsztynie (poprzednio w Babiętach Wielkich, par. Redaki)- zap. II.