31.01.2021

1. W dzisiejszą niedzielę pochylamy się mad problem ludzi chorych na trąd i wyrażamy solidarność z nimi. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. We wtorek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Zapraszam na Mszę świętą o godz. 17.00. Na początku Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo Gromnic. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Po Mszy świętej pożegnanie Dzieciątka Jezus i Żłóbka. Kolekta ze Święta Ofiarowania jest przeznaczona na rzecz Klasztoru Sióstr Karmelitanek w Łasinie (z racji obchodzonego Dnia Życia Konsekrowanego). Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

3. W środę na godz. 15 zapraszam do pomocy w rozbieraniu Żłóbka, a po mszy wieczornej w rozbieraniu choinek.

4. W środę na zakończenie Mszy świętej Błogosławieństwo Błażejowe.

5. W czwartek o godz. 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec w intencji powołań i okazja do spowiedzi świętej, a o godz. 17.00 Msza święta.

6. W piątek o godz. 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Modlitwy do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi świętej, a o godz. 17.00 Msza święta.

7. W tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zdzisława Czarneckiego, lat 67 z Łąkorza. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…