07.02.2021

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w uprzątnięciu Żłóbka, choinek i ozdób świątecznych z naszego parafialnego kościoła. Bóg zapłać również za przygotowanie i uczestnictwo w Pożegnaniu Żłóbka oraz za ofiary składane na potrzeby Sióstr Karmelitanek w Łasinie oraz dla chrześcijan w Ziemi Świętej (ofiary ze Żłóbka).

2. W środę wspominamy Św. Scholastykę, dziewicę. Z kolei w czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Na zakończenie Mszy świętej osobom chętnym zostanie udzielone Namaszczenie chorych.

3. W związku z obostrzeniami przypominam o zachowaniu odpowiedniego dystansu w świątyni i na cmentarzu. Cały czas sobotnia Msza św. o godz. 17.00 jest sprawowana z Liturgii niedzielnej. Msza o godz. 11.00 jest transmitowana na Facebooku parafialnym.

4. W przyszłą niedzielę po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego- jako przygotowanie przed okresem Wielkiego Postu.