18.04.2021

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. To doskonały moment, aby po raz kolejny pochylić się nad lekturą Pisma Świętego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W środę przypada 9 rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Wiesława. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętego Wojciecha, jednego z trzech głównych Patronów Polski. Msza święta o godz. 17.00. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje post.

4. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną. Spotkanie odbędzie się w plebanii. Ze względu na potrzebę podjęcia ważnych decyzji proszę o obecność wszystkich członków Rady.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

6. Parafia poszukuje osoby chętnej do dzwonienia, opieki nad cmentarzem i kopania grobów. Chętnych Panów proszę o kontakt ze mną.

7. Cały czas obowiązują restrykcje i przepisy reżimu sanitarnego. Apeluję o ich przestrzeganie.