09.05.2021

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Zapraszam na Nabożeństwo Majowe po Sumie. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe w kościele w dni powszednie w łączności z Mszą o godz. 17.00 a w niedzielę w łączności z Mszą o godz. 11.00.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe, czyli Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W związku z obecną sytuacją epidemiczną zapraszam na godzinę 16.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu w tej intencji, o godz. 17.00 na Nabożeństwo Majowe a po zakończeniu Adoracji na Mszę świętą. W środę przed Mszą dodatkowo Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Litania do św. Józefa.

4. W piątek wspominamy św. Macieja Apostoła.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. Na próby przed Pierwszą Komunią zapraszam we wtorek o godz. 15.30 i w czwartek o godz. 16.00.

7. Zmarł nasz parafianin śp. Benedykt Krawaczyński, lat 63, zam. w Gaju. Jego pogrzeb w czwartek o godz. 10.00. Osoby chcące skorzystać z sakramentu pokuty z racji pogrzebu proszę, aby uczyniły to w dni poprzedzające pogrzeb. Duszę naszego zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Zdrowaś Maryjo…, Dobry Jezu…