06.06.2021

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii gościmy Księdza Neoprezbitera Mateusza Architę, który wygłosi Słowo Boże i po każdej Mszy świętej udzieli Prymicyjnego Błogosławieństwa, za którego przyjęcie można uzyskać odpust zupełny dla siebie pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo czerwcowe wraz z Procesją Eucharystyczną w łączności z Sumą. Podczas Mszy o godz. 11.00 dzieci z klas IV i V będą przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

2. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. W łączności z Mszą o godz. 17.00 Nabożeństwo Czerwcowe i Procesja wokół świątyni. W czwartek na zakończenie Oktawy tradycyjne poświęcenie wianków.

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Tego dnia za publiczne odmówienie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Litanii do Serca Pana Jezusa i Aktu „O Jezu najsłodszy” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. W sobotę obchodzimy Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

5. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Czerwcowe w łączności z Sumą.

6. Wójt Gminy Biskupiec zaprasza mieszkańców Łąkorza na zebranie wiejskie do Domu Kultury w czwartek na godz. 18.00. Celem zebranie będzie wybór nowego sołtysa.

7. Do piątku do godz. 9.00 można na parkingu przy plebanii składać  elektrośmieci. Proszę zacząć składać od strony cmentarza, tak aby nie zastawić bramy cmentarnej dla śmieciarki.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Krystynę Groszyk, lat 76 zam. w Łąkorzu. Jej duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. Zdrowaś Maryjo… Dobry Jezu…