(20.06.2021)

1. Od dzisiejszej niedzieli w całej Polsce przestaje obowiązywać dyspensa od udziału w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych. Przypominam, że w naszej świątyni może przebywać 100 osób, a od soboty 150 osób. Nadal obowiązuje zasada zasłania nosa i ust wewnątrz świątyni.

2. W tygodniu Msze święte będą sprawowane według następującego porządku:

- jutro Mszy świętej nie będzie- nieczynne również Biuro Parafialne;

- we wtorek i w środę o godz. 17.00;

- w czwartek o godz. 15.00- tego dnia przeżywamy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;

- w piątek o godz. 7.45, 17.00 i 17.45;

- w sobotę o godz. 11.00, 16.00 i 17.00.

3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dla społeczności Szkoły Podstawowej w Łąkorzu będzie odprawiona o godz. 7.45. Okazja do spowiedzi w środę i czwartek przed Mszami.

4. W sobotę odbędzie się 13 Przegląd Zespołów „Początek lata im. Anny Grzywacz”. Msza święta o godz. 11.00, a potem przegląd Zespołów w kościele. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Nieustającej Pomocy, Głównej Patronki naszej diecezji. Jest to również czwarta niedziela miesiąca- tradycyjna kolekta na cele inwestycyjno-remontowe. Polecamy ją ofiarności wiernych- w drugiej połowie lipca malowanie kościoła a po wakacjach remont kaplicy przedpogrzebowej.

6. Przed Uroczystością NMP Matki Nieustającej Pomocy cudowna ikona naszej Patronki odwiedza poszczególne dekanaty naszej diecezji. W najbliższy czwartek nawiedzi nasz dekanat. Uroczystość nawiedzenia odbędzie się w Kurzętniku. Początek Mszą świętą o godz. 18.00. Nawiedzenie potrwa do popołudnia następnego dnia. Zachęcam do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.